MBA

دوره آنلاین MBA

لجستیک و زنجیره تامین، به هماهنگی تولید، موجودی، موقعیت مکانی و زمانی و حمل و نقل بین اعضای یک زنجیره تامین اشاره دارد تا به بهترین ترکیب پاسخگو بودن و کارایی برای دسترسی به بازار دست پیدا نماید.
دوره MBA لجستیک و زنجیره تامین با ارائه ۲۴۰ ساعت آموزش، به عنوان یک دوره حرفه ای آموزش مدیریت زنجیره تامین، دانش پذیران را با ابزارهای به روز و تخصص های کلیدی لجستیک و زنجیره تامین آشنا می سازد.

سرفصل های آموزشی:

مقدمه ای بر مدیریت عملیات و فرآیندها
مدیریت استراتژیک
استراتژی تولید و خدمات
مدیریت مالی
اصول و مبانی لجستیک و زنجیره تامین
زنجیره تامین جهانی و لجستیک بین الملل
مدل های عارضه یابی مدیریت زنجیره تامین
فناوری اطلاعات و هوش تجاری در زنجیره تامین
مدیریت درآمد و تقاضا
مدیریت موجودی و انبار

با آکادمی شهر به اوج فکر کنید…

    درباره پردازش بنیان شهر
    بدلیل ماهیت عصری که در آن به سر می‌بریم و افزایش سطح رقابت‌پذیری محصولات و خدمات شرکت‌ها، یادگیری مهم‌ترین راه بهبود عملکرد در درازمدّت است. بنابراین، مدیران و کارکنان باید همواره در حال یادگیری بوده و مهارت‌های جدید را کسب نمایند، چرا که قدرت هر سازمان متناسب با میزان آموزش دائمی مدیران و کارکنان آن شکل می‌گیرد. بدین منظور، مرکز آموزشی پردازش بنیان شهر با بهره‌گیری مستمر از تجارب، دانش و تخصص متخصصان، مشاوران، و مهندسین زبده آمادگی کامل نسبت به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی داشته و سعی در گسترش فعالیت‌ختی خود در این زمینه دارد.شرکت پردازش بنیان شهر با اتکاء بر دانش و تجربیات چندین ساله در زمینه بهبود بهره‌وری سازمانی و نیز کادر مجرب خود، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای را با هدف بسط و گسترش دانش فنی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی ارائه می‌دهد. دانش، تجربه، مهارت و همکاری مستمر و مؤثر با سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و نیز کیفیت ارائه خدمات، از ویژگی‌های بارز این مجموعه می‌باشد.

    Cart