مأموریت

مأموریت

آکادمی شهر با هدف ارائه خدمات آموزش و مشاوره مدیریت به سازمان‌های بخش دولتی و خصوصی، ­درصدد است به‌عنوان یک سازمان دانش‌مدار (KNOWLEDGE- BASE INSTITUTE) با فعالیت در نقش حلقه واصل بین دانشگاه‌ها و بخش‌های اقتصادی و بازرگانی کشور به‌منظور توانمندسازی و ارتقاء مهارت‌های کاربردی موردنیاز فعالان و دانش‌آموختگان دانشگاهی در حوزه‌های تجارت و بازرگانی، اقتصاد و مدیریت گامی مهم در راستای ارتقاء سطح بهره­وری فردی و سازمانی بردارد.

مأموریت آکادمی شهر عبارت است از:

پشتیبانی علمی پژوهشی از توسعه صنعت، معدن و تجارت با رویكرد ایجاد تحول، بهبود و یكپارچه‌سازی ساختار صنعتی- تجاری كشور و ارتقای رقابت‌پذیری اقتصاد ملی از طریق:

  1. هدایت و انجام آموزشی و پژوهش‌های توسعه‌ای و کاربردی مرتبط با نیازهای صنعت،‌ معدن و تجارت
  2. ارائه توصیه‌های تحول‌آفرین و مشاوره‌های تخصصی
  3. مطالعه و رصد مستمر تحولات صنعتی، تجاری، فناوری و اقتصادی موردنیاز و ارائه پیش‌آگاهی‌های مناسب
  4. هدایت و ارائه خدمات آموزشی تقاضامحور و پیشگام در عرصه سیاست‌گذاری و ارتقای توانمندی سرمایه انسانی

با شهر در مسیر توسعه …

    درباره پردازش بنیان شهر
    بدلیل ماهیت عصری که در آن به سر می‌بریم و افزایش سطح رقابت‌پذیری محصولات و خدمات شرکت‌ها، یادگیری مهم‌ترین راه بهبود عملکرد در درازمدّت است. بنابراین، مدیران و کارکنان باید همواره در حال یادگیری بوده و مهارت‌های جدید را کسب نمایند، چرا که قدرت هر سازمان متناسب با میزان آموزش دائمی مدیران و کارکنان آن شکل می‌گیرد. بدین منظور، مرکز آموزشی پردازش بنیان شهر با بهره‌گیری مستمر از تجارب، دانش و تخصص متخصصان، مشاوران، و مهندسین زبده آمادگی کامل نسبت به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی داشته و سعی در گسترش فعالیت‌ختی خود در این زمینه دارد.شرکت پردازش بنیان شهر با اتکاء بر دانش و تجربیات چندین ساله در زمینه بهبود بهره‌وری سازمانی و نیز کادر مجرب خود، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای را با هدف بسط و گسترش دانش فنی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی ارائه می‌دهد. دانش، تجربه، مهارت و همکاری مستمر و مؤثر با سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و نیز کیفیت ارائه خدمات، از ویژگی‌های بارز این مجموعه می‌باشد.

    Cart