مرکز آموزش بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از سال 1374 با هدف ارائه خدمات آموزشی حوزه بازرگانی و کسب و کار، ذیل مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی ایجاد گردیده است و هم‌اکنون در بستر 36 نمایندگی فعال در سطح کشور و با برخورداری از بیش از 50.000 متر فضای آموزش مجهز، بیش از 230 نفر کارشناس حرفه‌ای آموزش، بیش از 830 نفر مدرس دوره‌های مهارتی حوزه بازرگانی و کسب و کار و 10 واحد علمی کاربردی بازرگانی در کشور به عنوان مرجع اصلی آموزش‌های مهارتی حوزه کسب و کار قلمداد می‌گردد.

این مرکز ضمن ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه‌های گوناگون کسب و کار، از مجوزهای آموزشی دیگری نظیر مجوز بورس از سازمان بورس و اوراق بهادار، بیمه از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ایمنی و بهداشت کار از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارگزاری آموزش و مشاوره شرکت‌های دانش بنیان از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز برخوردار می‌باشد.

با شهر در مسیر توسعه …

    درباره پردازش بنیان شهر
    بدلیل ماهیت عصری که در آن به سر می‌بریم و افزایش سطح رقابت‌پذیری محصولات و خدمات شرکت‌ها، یادگیری مهم‌ترین راه بهبود عملکرد در درازمدّت است. بنابراین، مدیران و کارکنان باید همواره در حال یادگیری بوده و مهارت‌های جدید را کسب نمایند، چرا که قدرت هر سازمان متناسب با میزان آموزش دائمی مدیران و کارکنان آن شکل می‌گیرد. بدین منظور، مرکز آموزشی پردازش بنیان شهر با بهره‌گیری مستمر از تجارب، دانش و تخصص متخصصان، مشاوران، و مهندسین زبده آمادگی کامل نسبت به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی داشته و سعی در گسترش فعالیت‌ختی خود در این زمینه دارد.شرکت پردازش بنیان شهر با اتکاء بر دانش و تجربیات چندین ساله در زمینه بهبود بهره‌وری سازمانی و نیز کادر مجرب خود، خدمات آموزشی و مشاوره‌ای را با هدف بسط و گسترش دانش فنی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی ارائه می‌دهد. دانش، تجربه، مهارت و همکاری مستمر و مؤثر با سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی و نیز کیفیت ارائه خدمات، از ویژگی‌های بارز این مجموعه می‌باشد.

    Cart