مرکز آموزش بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از سال ۱۳۷۴ با هدف ارائه خدمات آموزشی حوزه بازرگانی و کسب و کار، ذیل مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی ایجاد گردیده است و هم‌اکنون در بستر ۳۶ نمایندگی فعال در سطح کشور و با برخورداری از بیش از ۵۰.۰۰۰ متر فضای آموزش مجهز، بیش از ۲۳۰ نفر کارشناس حرفه‌ای آموزش، بیش از ۸۳۰ نفر مدرس دوره‌های مهارتی حوزه بازرگانی و کسب و کار و ۱۰ واحد علمی کاربردی بازرگانی در کشور به عنوان مرجع اصلی آموزش‌های مهارتی حوزه کسب و کار قلمداد می‌گردد.

این مرکز ضمن ارائه خدمات آموزشی و مشاوره‌ای در حوزه‌های گوناگون کسب و کار، از مجوزهای آموزشی دیگری نظیر مجوز بورس از سازمان بورس و اوراق بهادار، بیمه از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، ایمنی و بهداشت کار از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کارگزاری آموزش و مشاوره شرکت‌های دانش بنیان از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز برخوردار می‌باشد.

با آکادمی شهر به اوج فکر کنید…

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

    سبد خرید